30     Poprzednia strona Spis treści Nastepna strona     Wstępniak numeru
Wacław " DRIZIT " Beck


Nie wiem od czego zacząć, tyle rzeczy się zdarzyło od wydania 12 numeru. No, może zacznę od początku. „Szok i przerażenie” – tak mogę podsumować to co się działo po premierze numeru w hołdzie ŚGK. Wywiad (którego drugą część mamy przyjemność prezentować Wam w tym numerze) zrobił furorę jakiej się nie spodziewaliśmy. Numer zszedł w ogromnym tempie i nakładzie – dziękujcie, że jesteśmy gazetą elektroniczną bo w innym wypadku na pewno połowa z Was nie dostałaby go w łapki. Nie spodziewaliśmy się takiego zainteresowania. Do tego nawiązaliśmy kontakty z kilkoma nowymi serwisami (w tym IG z WP) oraz…dzięki naszemu PR(OPAGANDA) MANAGER’owi - martinowi, będziemy jako zin ukazywać się na CD-ku Gamestara (yes!). A co więcej…cyklicznie (!). Nawiązaliśmy także 'małą' współpracę z WIEDZĄ I ŻYCIEM i publikujemy w tym numerze ich artykuł (więcej o tej sprawie we wstępie do KPwZ). Ale to pryszcz przy kolejnej sprawie. Naszym największym sukcesem jest fakt, że daliście znać o sobie. Dostaliśmy w końcu wiele listów, ogromną ilość ankiet (trwa liczenie, wyniki za jakiś czas :]), wiele nowych osób odwiedziło forum, a także dostaliśmy od Was materiały do Super Superów i Galerii. Jesteśmy Wam za to bardzo wdzięczni, dziękujemy za każdy gest poparcia nas! Dzięki Wam wiemy co mamy poprawić, co zmienić i co wyrzucić :D.
Już w następnym numerze wprowadzamy nowe klepsydry (w końcu będą ładne :D) oraz dopracowujemy system oceniania, po to byście mogli grać spokojnie po lekturze SS-NG.
Za jakieś 2 numery szykujemy dla Was kolejne mocne, jak cios łomem, uderzenie – powiem szczerze powali Was to na ziemię i zanim zdarzycie się z niego otrząsnąć już będzie głęboka noc :>. Nie powiem o co chodzi, tylko jeszcze raz powtórzę – padniecie ze szczęścia :D.
A co mamy dla Was w drugim numerze po rozpoczęciu roku szkolnego? No właśnie…tworzenie gazety w roku szkolnym to nie taka prosta sprawa, stąd to małe opóźnienie i nieco mniejsza ilość stron. Ale co tam i tak jest gorąco :>. Uwaga, uwaga :>. Mam zaszczyt zaprezentować Wam zapowiedź UNREAL TOURMAMENT 2004, wszystko wskazuje na to, że gra będzie naprawdę dobra, a powrót do korzeni powinien zadowolić tych którzy zwątpili po UT 2003. CALL OF CTHULHU – DARK CORNERS OF THE EARTH to kolejna propozycja z działu zapowiedzi, jak o niej się wyraził martin „ta gra to istny horror”…..buehehehe, sami przeczytajcie co to znaczy :D. Kolejna gra, z którą wiążemy duże nadzieje to następca DEUS EX, który ukazał się w połowie 2000 roku. Pracują nad nim chłopaki z Ion storm (tak jak nad pierwszą częścią), a wyda go Cenega. W tym miesiącu oceniliśmy dla was JEDI KNIGHT: JEDI ACADEMY, a także LIONHEART: LEGACY OF THE CRUSADER ze stajni Black Isle,
producentów dla wielu graczy już ponadczasowych gier jakimi są FALLOUT czy BALDUR’S GATE oraz kolejne przygody dzielnego mężczyzny z niezłym batem - INDIANA JONES AND THE EMPEROR`S TOMB.
Jeżeli Wasz sprzęt nie pozwala Wam na odpalenie powyższych gier zajrzyjcie do Klubu Konesera i zagrajcie jeszcze raz w GRIM FANDANGO i CIVILIZATION czy w MORTYRA – powyższe pozycje zapewnią Wam wiele godzin krystalicznie czystej przyjemności. Jak to mówi pewna kobieta z amerykańskim akcentem – twój dzień twoja wod…gra.
Jeśli chodzi o konsole to chłopaki z Czarnej Skrzynki przygotowali dla Was recenzje MOTO GP 2 na X-Boxa, BALDUR'S GATE: DARK ALLIANCE oraz MARIO PARTY 4 na GCN'a.
Do Skupu Złomu trafił stary, ale nadal jary GeForce Ti 4200 , który został poddany ostrym testom, zobaczcie jak wypadł.
Jak co miesiąc czekają na Was także gorące newsy software i hardware (PC) oraz konsolowe. W Odgłosach Wojny przesłuchamy wraz z Veeroos'em soundtrack z RESIDENT EVIL 3 – Nemesis. W Karczmie Pod Głupim Smokiem Iwan zabierze Was „Tam, gdzie istnieje inny świat”, czyli w uniwersum Morrowinda, a Gregorious "W oczekiwaniu na lepsze czasy" zabierze was w wycieczkę w przeszłość. Ekipa z gwiezdnego działu z szybkością światła przeniesie Was w swój świat aby zaprezentować Wedge Antillesa(skrzydłowego Luka) oraz kolejne pojazdy SW.
Oczywiście mamy dla Was jeszcze dział Krótka Przerwa w Zabijaniu, ale o jego zawartości napisał już martin we wstępniaku.
To na październik tyle. Zakładajcie na siebie koszulki i plecaki z logami i postaciami z Waszych ulubionych gier i jazda na uczelnie do szkoły czy pracy głosić swoją postawą i wyglądem nasze wspólne hasło przewodnie: „Born to Play”; pokażcie światu i innym graczom, że naprawdę istniejemy, a gdy spotkacie kogoś podobnego na swojej drodze pozdrówcie go choćby uśmiechem, a wtedy zaraz poczujecie się jak w VR.
Sprostowanie - zapowiedzi gier Wadi Basher oraz Colin McRae Rally 3 z #12 pochodzą z serwisu www.gry.wp.pl[Gonzo] Eliminacje do WCG

[Redakcja] Wywiad cz.2

[Iwan] Tam, gdzie istnieje inny świat
[Gregorious] W oczekiwaniu na lepsze czasy

[Pshemooz] wstęp/Trylogia Thrawna
[Keiran] Żywoty św. cz. 6
[Pshemooz]  Enc. pojazdów cd.
[Pshemooz] galeria?

[Fre] Thievery UT MOD

[Veeroos] Resident Evil 3

[AloneMan] Strzelaniny

[Iwan] GB6430     Poprzednia strona Spis treści Nastepna strona     Wstępniak numeru